Тиждень добрих справ

«У доброти багато доріг і одна мета»

Мета  якого було розвити у дітей відповідальність, щирість та відвертість. Виховати доброзичливість, готовність  прийти на допомогу, прагнення бути милосердними, бо добрі  вчинки дітей -  це найкраща нагорода дорослим.

Творчою групою дитячого садка було складено план роботи, кожен день якого мав свою назву: «День добра», «День дружби», «День милосердя», «День ввічливості», «Доброта у моді».Під час тижня з малюками проводились дидактичні ігри, трудова діяльність, читались виховні твори, розучувались «Золоті правила милосердя», прислів’я, мирилки, психо-емоційні ігри, переглядались мультфільми про особливих дітей, розбирались проблемні ситуації,організовувались виставки дитячої творчості «Мій найкращий друг» , фотогалерея з проведеною роботою, цитати та вислови про добро. Також вдало пройшла «Акція милосердя» під час якої педагогічний та батьківський колективи зібрали речі, іграшки та продукти для дитячого будинку, людей похилого віку та на соціальну поличку «Можеш – купи, потребуєш - візьми». Представники педагогічного колективу, селищної ради та вихованців старшої  і середньої груп відвідали з гостинцями одиноких людей Степанюків, що проживають по вулиці Калиновій та будинок людей похилого віку села Дяківці. Вся старша група разом з вихователями, помічником та інструктором з фізичної культури купили та положили продукти на соціальну поличку магазину «Віват». Батько вихованки старшої групи Севастянової Вероніки відвіз речі до Стрижавського дитячого будинку-інтернату. Завершився тиждень загально-садовим святом «Доброта у моді» за участі усіх дітей та акторів-аніматорів з педагогічного колективу закладу.