День Землі

Саме тому увесь педагогічний, батьківський та дитячий колективи Літинського ЗДО№2 приєдналися до всеукраїнської акції «Зелений паросток майбутнього», який був приурочений до святкування Дня Землі. Під час якого проводились тематичні заняття «Земля – наш спільний дім». Малюки переживали та усвідомлювали те, який вплив людини має на існування нашої планети, переглядаючи відеоматеріали «Людина і природа».

Творчою групою дитячого садочка було влаштовано пізнавально-розважальне свято «Земля - іменинниця», на якому була присутня сама іменинниця, для якої діти співали, танцювали, читали вірші, складали правила та рятували її від сміття, сортуючи його.

Гуляючи на свіжому повітрі, малюки з вихователями висаджували декоративні рослини подаровані їхніми батькам для озеленення території . Розглядали інформаційний стенд з застережливими знаками поведінки в природі та фотогалерею «Ми – частинка природи».

Випускні групи «Ягідка» і «Ромашка» разом із своїми батьками, на згадку про себе посадили алею декоративних кущів форзиції, які нам подарувала Літинська селищна рада.

Розпочата акція «Батарейкам утилізація» , яка триватиме до 1 травня 2019року.

Ми вдячні батькам наших вихованців, які підтримують усі ідеї закладу та допомагають втілити їх у життя.

Сподіваємось що й надалі спільними зусиллями ми будемо розвивати в наших дітях різноманітні здібності, моральні якості та почуття прекрасного.

Пам’ятаймо, наше майбутнє в руках наших дітей !