Історія закладу

Кожна людина має свою долю, кожна країна, місто, село, вулиця, ліс, ставок - свою. Свою неповторну долю має і наш садочок «Віночок».

На центральній вулиці невеличкого мальовничого смт. Літин, у 1973 році зведено двоповерхову будівлю - дитячу установу. Тоді вона мала назву «Ивушка», тому що саме ці розкішні дерева стали головною окрасою фасаду дитячого закладу.

Це був другий діючий садочок в Літині. На той час було набрано 9 різновікових груп, працювало 14 вихователів, 9 помічників вихователя, вихователь - методист, два музичних керівники, медична сестра, три кухарі, підсобний працівник, завідувач господарством та завідувач закладу.  Кожна група мала лише одну кімнату в якій діти їли, спали, грались, навчались та одну на двох туалетну та роздягальну кімнати.

В 2009 році назву закладу було змінено на Літинський дошкільний навчальний заклад№2  «Віночок» та  зменшено кількість груп до  шести. В зв’язку з цим кожна з груп: «Бджілка», «Сонечко», «Капітошка», «Яблунька», «Ромашка» та «Ягідка» отримала свою спальну, ігрову, роздягальну та туалетну кімнати. За кожною групою закріплені окремі ігрові майданчики, клумби та дитячі городи на яких діти працюють, спостерігають, досліджують та розважаються.

фото 1998рік

фото 2008рік