Яблунька

Вас вітає група «Яблунька». Профільність групи -  «Виховання казкою» за методикою Л.Фесюкової. Прагнемо навчити дітей  оригінально, незвично, по- своєму не тільки розуміти зміст казки, а й творчо перетворювати хід розповіді, придумувати різні кінцівки, вводити непередбачувані  ситуації, змішувати декілька сюжетів в один.

В групі проводиться гурткова робота «Веселі кульки» що допомагає дітям поринути у світ прекрасного, розвинути дрібну моторику рук за допомогою пластиліну.

вихователь

Нікітчук Лариса Володимирівна

вихователь

Кухарчук Олена Володимирівна

помічник

вихователя

Гуренко Ірина Василівна

Наше  кредо: можна і потрібно розвивати всіх дітей без винятку, не залежно від їхніх здібностей, схильностей та індивідуальних особливостей.

Девіз групи: Ми веселі і завзяті,

Дружно живемо у хаті.

Наша хата не грибок,

А наш гарний дитсадок.

Пріоритетні завдання групи:

• Соціалізація дітей в довкіллі;
  • Розвиток творчих здібностей, мовленнєвої компетентності та   дрібної моторики рук,
  • Формування культурно-гігієнічних навичок та здорового способу життя.