Ромашка

Із щирою посмішкою і відкритим серцем зустрічаємо, виховуємо і навчаємо діток.  Створюємо психологічний комфорт для дітей, оптимальні умови для повноцінного розвитку їх особистості.  Працюємо над розвитком мовлення дошкільнят за методикою Н.Гавриш, творчого мислення, уяви, фантазії, здібностей за методикою Л.Шульги.  Наповнюємо ігрові осередки групи так, щоб кожна дитина мала змогу знайти собі справу по душі, відповідно до своїх інтересів, уподобань  та індивідуального розвитку, щоб малеча із задоволенням граючись навчалась.

вихователь

Бойко Лариса Миколаївна

вихователь

Головащенко Олеся Володимирівна

помічник вихователь

Заворітна Галина Степанівна

Наше  кредо:

«Працюй так, щоб дітям біля тебе було комфортно і затишно»

Девіз групи: Група «Ромашка » -  найкраща  у світі,

Затишно в ній і дорослим, і дітям.

Ви у садочок до нас завітайте,

Діток у групу «Ромашка» віддайте!

Пріоритетні завдання групи:

• Співпраця  з родинами вихованців;
  • Організація комфортного, розвивального середовища;

Інтеграція різних видів діяльності.