Капітошка

Усім привіт! Ось і ми – веселі «Капітошки».   Надаємо перевагу розвитку обдарованої особистості. Розвиваємо творчу уяву  малюків під час гурткової роботи «Чудеса на піску».

Єриховська Юлія Петрівна

Заремба Галина Василівна

Міхно Надія Сергіївна

Наше  кредо:  «Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити  їх щасливими»   - Оскар Уайльд

Девіз групи:  Ми веселі Капітошки,

Непосидливі ми трошки.

А як станемо зростати

Загордяться мами й тата.

Пріоритетні завдання групи:

•  Враховувати  у  роботі індивідуальні особливості своїх вихованців;
  •  Надавати перевагу під час проведення різних видів роботи з дітьми  ігровим методам і прийомам;
  •  Формувати цілісне, сильне і здорове «Я» дитини.

Сонечко

Вітаємо Вас у групі «Сонеко».   У своїй роботі ми надаємо  перевагу моральному та естетичному вихованню, а також працюємо   за методикою Л. Шелестової    « Розвивальне  читання».

Ганжа Лілія Сергіївна

Ширман Тетяна Дмитрівна

Зелінська Наталя Олександрівна

Наше кредо:

Можна і потрібно розвивати всіх дітей без винятку, не залежно від їх здібностей , схильностей, індивідуальних особливостей.

Дивіз групи: Група «Сонечко » у нас

Ну, звичайно, вищий клас!

Ми розумні та кмітливі.

Дружні, вправні та сміливі!

Пріоритетні завдання групи:

• Створити  розвивальне середовище як один із чинників освітнього процесу   для формування повноцінної особистості;
  • Викликати  у дітей інтерес до читання, використовуючи розвивальні завдання , вправи, ігрові та проблемні ситуації;
  • Розширювати уявлення про соціум;
  • Розвивати у дошкільників  позитивне ставлення до духовних та моральних цінностей.

Ромашка

Із щирою посмішкою і відкритим серцем зустрічаємо, виховуємо і навчаємо діток.  Створюємо психологічний комфорт для дітей, оптимальні умови для повноцінного розвитку їх особистості.  Працюємо над розвитком мовлення дошкільнят за методикою Н.Гавриш, творчого мислення, уяви, фантазії, здібностей за методикою Л.Шульги.  Наповнюємо ігрові осередки групи так, щоб кожна дитина мала змогу знайти собі справу по душі, відповідно до своїх інтересів, уподобань  та індивідуального розвитку, щоб малеча із задоволенням граючись навчалась.

Бойко Лариса Миколаївна

Головащенко Олеся Володимирівна

Заворітна Галина Степанівна

Наше  кредо:

«Працюй так, щоб дітям біля тебе було комфортно і затишно»

Девіз групи: Група «Ромашка » -  найкраща  у світі,

Затишно в ній і дорослим, і дітям.

Ви у садочок до нас завітайте,

Діток у групу «Ромашка» віддайте!

• Співпраця  з родинами вихованців;
  • Організація комфортного, розвивального середовища;

Інтеграція різних видів діяльності.

Яблунька

Вас вітає група «Яблунька». Профільність групи -  «Виховання казкою» за методикою Л.Фесюкової. Прагнемо навчити дітей  оригінально, незвично, по- своєму не тільки розуміти зміст казки, а й творчо перетворювати хід розповіді, придумувати різні кінцівки, вводити непередбачувані  ситуації, змішувати декілька сюжетів в один.

В групі проводиться гурткова робота «Веселі кульки» що допомагає дітям поринути у світ прекрасного, розвинути дрібну моторику рук за допомогою пластиліну.

Нікітчук Лариса Володимирівна

Кухарчук Олена Володимирівна

помічник

вихователя

Гуренко Ірина Василівна

Наше  кредо: можна і потрібно розвивати всіх дітей без винятку, не залежно від їхніх здібностей, схильностей та індивідуальних особливостей.

Девіз групи: Ми веселі і завзяті,

Дружно живемо у хаті.

Наша хата не грибок,

А наш гарний дитсадок.

• Соціалізація дітей в довкіллі;
  • Розвиток творчих здібностей, мовленнєвої компетентності та   дрібної моторики рук,
  • Формування культурно-гігієнічних навичок та здорового способу життя.

Ягідка

Вітаємо Вас у  групі «Ягідка»  народознавчого спрямування.

У своїй роботі ми використовуємо методики  О.І.Білан «Художня ілюстрація та зв’язна розповідь» та Л.Фесюкової «Виховання казкою»,

які спрямовані на сприймання поетичних образів за допомогою малюнка  та дають поштовх для розвитку  творчості, уяви, фантазії, людяності, соціалізації у дітей.

У групі діє гурток «Веселий  язичок» на якому діти за допомогою мнемотехнічних методик  легко запам’ятовують  певну інформацію.

Потапчук Вікторія Анатоліївна

Цегельнюк Людмила Іванівна

Бондар Антоніна Володимирівна

Наше  кредо:  Створювати умови так, щоб діти могли жити у світі краси, гри, музики, казки, фантазії та творчості.

Девіз групи:  Наша  маленька дитяча країна,

З радістю йде сюди кожна дитина.

Сто голосів, сто маленьких Я –

Це красна «Ягідка» - група моя!

Пріоритетні завдання групи:

•  Формування  національно-патріотичної свідомості у дошкільнят;
  •  Розвиток образної пам’яті, вміння самостійно та ефективно навчатись;
  •  Удосконалення  зв’язного, діалогічного, експресивного   мовлення.