Аудіоказки та відеоказки для малят

     У дошкільному віці у дітей бурхливо розвивається уява, що яскраво виявляє себе у грі і при сприйнятті художніх творів. Особливо дітям дошкільного віку подобаються казки. Казка займає настільки важливе місце в житті дитини, що деякі дослідники називають дошкільний вік «віком казок».      

     Казка відіграє велику роль в естетичному розвитку дітей дошкільного віку, без якого немислиме благородство душі, чуйність до чужого горя, страждання. Завдяки казці, діти пізнають світ не тільки розумом, але й серцем, і не лише пізнають, а й відгукуються на події і явища навколишнього світу, висловлюють своє ставлення до добра і зла. Благополучний кінець казки виховує оптимізм, впевненість у подоланні будь-яких труднощів. Оповідь з подальшим переказом сприяє розвитку мислення і збагачення мови дитини.     

     Інколи трапляються такі ситуації, що ми батьки не можемо почитати дитині казочку - наприклад, в дорозі, у відрядженні, тощо. Тоді на допомогу прийде корисне явище сучасного світу - звукова книга, або як частіше кажуть - аудіокнига, озвучений і записаний у вигляді звукового файлу твір.


http://.com.ua/ Літинський заклад дошкільної освіти №2, садочок літин, садік Літина Літинський заклад дошкільної освіти №2, садочок літин, садік Літина